Poziv na predavanje Tereze Hadravove: Susanne Langer's Note on the Film - the appendix to Feeling and Form

Odsjek za filozofiju, Katedra za estetiku i Hrvatsko društvo za analitičku filozofiju pozivaju vas na predavanje Tereze Hadravove s Charles University Prag Susanne Langer's Note on the Film - the appendix to Feeling and Form u četvrtak, 15. travnja 2021. u 16:00 sati putem Zoom platforme.

Tereza Hadravova docentica je pri Odsjeku za estetiku, Charles University, Prag. Predaje kolegije iz domene filozofije filma i suvremene estetike. Urednica je časopisa Estetika – Central European Journal of Aesthetic.

Predavanje se održava u sklopu projekta Estetsko obrazovanje putem narativne umjetnosti i njegova važnost za humanistiku kojega financira Hrvatska zaklada za znanost projektom UIP-2020-02-1309.

.