Razno

PREDDIPLOMSKI STUDIJI – Informacije o dokumentima potrebnima za prijavu završnoga rada / ispita

DIPLOMSKI STUDIJI – Informacije o dokumentima potrebnima za prijavu obrane diplomskoga rada

OBVEZA SISTEMATSKOGA LIJEČNIČKOG PREGLEDA ZA REDOVITE STUDENTE I. GODINE STUDIJA - "BRUCOŠE"

PODSJETNIK - OBVEZA SISTEMATSKOGA LIJEČNIČKOG PREGLEDA ZA REDOVITE STUDENTE I. GODINE PREDDIPLOMSKIH STUDIJA UPISANIH AK. GOD. 2019./2020.

Sigurnost na radu za studente - brošura

Odluka o paralelnom upisu dva smjera dvopredmetnog studija u ak. god. 2021./2022.

Obavijest o promjeni jednoga studija slobodne kombinacije ak. g. 2021./2022.

Prijelaz s drugoga visokog učilišta na Filozofski fakultet u Rijeci

Hodogram aktivnosti ljetnoga semestra ak. god. 2020./2021.

Studenti koji su izgubili  dokumentaciju dobivenu pri upisu u 1. godinu preddiplomskoga studija, a odnosi se na AAI@uniri.hr korisničke podatke, mogu detaljnije informacije o postupku njihovog ponovnog izdavanja pronaći ovdje.

Odluke Sveučilišta u Rijeci

Odluke Filozofskog fakulteta u Rijeci