Doktorska konferencija za doktorande poslijediplomskih doktorskih studija pedagogije i obrazovnih znanosti DOKON

Osnovne informacije o Doktorskoj konferenciji DOKON
Doktorska konferencija za doktorande poslijediplomskih doktorskih studija pedagogije i obrazovnih znanosti, DOKON, godišnje se održava u Rijeci u organizaciji Odsjeka za pedagogiju Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci. Svrha je ovog skupa okupiti doktorande poslijediplomskih doktorskih studija pedagogije i obrazovnih znanosti iz Hrvatske i inozemstva kako bi se jačanjem suradnje pojedinih visokoškolskih institucija doprinijelo intenzivnijoj provedbi visokokvalitetnih istraživanja u području odgoja i obrazovanja, kao i javno promovirala važnost korištenja rezultata istraživanja za unapređivanje odgojno-obrazovne teorije i prakse.

Izlaganje znanstveno-istraživačkih radova doktoranada poslijediplomskih doktorskih studija
Središnja je aktivnost Doktorske konferencije DOKON izlaganje znanstveno-istraživačkih radova doktoranada poslijediplomskih doktorskih studija pedagogije i obrazovnih znanosti. Kroz izlaganje znanstveno-istraživačkih radova, doktorandi imaju priliku upoznati javnost sa svojim recentnim istraživanjima i rezultatima. Na skupu su predviđena samo usmena izlaganja. Kroz izlaganje se mogu prezentirati rezultati provedenih istraživanja odnosno prethodna priopćenja. Doktorska konferencija prilika je za razmjenu konstruktivnih povratnih informacija o znanstveno-istraživačkim radovima, ali i mjesto za sklapanje novih znanstvenih suradnji i dogovaranje novih projekata.

DOKON 2015.
DOKON 2016.
DOKON 2017.
DOKON 2018.

DOKON 2019.

Obavijest o održavanju DOKON 2019. i kratke upute
Predložak za sažetak
Upute za pisanje sažetka

Važniji datumi i kotizacija

Rok za prijavu sažetaka: 15. 3. 2019.
Obavijest o prihvaćanju sažetaka: 1. 4. 2019.
Rok za registraciju/plaćanje kotizacije:  12. 4. 2019.
Datum održavanja doktorske konferencije: 17. 5. 2019.
Kotizacija: 200,00 kuna

Svi aktivni i pasivni sudionici trebaju se registrirati (na mail dokon.ffri@gmail.com) najkasnije do 12. 4. 2019. godine.

Kotizacija

Iznos kotizacije je 200,00 kuna. Kotizacija za sudionike konferencije uključuje pravo sudjelovanja u konferencijskim aktivnostima, konferencijske materijale, osvježenje u pauzama i ručak.
Potvrdu o uplaćenoj kotizaciji zajedno s OIB-om i adresom stanovanja potrebno je poslati e-poštom na adresu dokon.ffri@gmail.com do 12. 4. 2019. Upute za uplatu kotizacije i primjer uplatnice nalazi se u dokumentu „Obavijesti o održavanju DOKON 2019. i kratke upute“.
Studenti preddiplomskih i diplomskih studija koji žele prisustvovati konferenciji oslobođeni su plaćanja kotizacije, ali se trebaju registrirati najkasnije do 12. 4. 2019. godine. Studenti poslijediplomskog sveučilišnog doktorskog studija pedagogije na Filozofskom fakultetu u Rijeci ne plaćaju kotizaciju.

Kontakt: dokon.ffri@gmail.com

Organizacijski odbor DOKON 2019.
dr. sc. Vesna Kovač
dr. sc. Jasminka Ledić
dr. sc. Siniša Kušić
dr.sc. Iva Buchberger
Nena Vukelić, mag. psych.
Nadja Čekolj, mag. paed. et soc.