Obavijest o održavanju Doktorske konferencije za doktorande poslijediplomskih doktorskih studija pedagogije i obrazovnih znanosti DOKON 2019.

Doktorska konferencija za doktorande poslijediplomskih doktorskih studija pedagogije i obrazovnih znanosti DOKON 2019, u organizaciji Odsjeka za pedagogiju Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci, održat će se u petak 17. svibnja 2019. na Filozofskom fakultetu, s početkom u 10.00 sati u prostoriji 230.

Svrha Doktorske konferencije DOKON 2019 jest okupiti doktorande poslijediplomskih doktorskih studija pedagogije i obrazovnih znanosti iz Hrvatske i inozemstva kako bi se jačanjem suradnje pojedinih visokoškolskih institucija doprinijelo intenzivnijoj provedbi visokokvalitetnih istraživanja u području odgoja i obrazovanja, ali i javno promovirala važnost korištenja rezultata istraživanja za unapređivanje odgojno-obrazovne teorije i prakse. Pozivamo zainteresirane da se aktivnim sudjelovanjem uključe u rad Doktorske konferencije DOKON 2019.

Program konferencije