Međunarodna znanstvena konferencija „Child Maltreatment & Well-being“

Na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci 7. i 8. srpnja 2017. godine održat će se prva međunarodna znanstvena konferencija „Child maltreatment and well-being: Contemporary issues, research and practice“.

Pokrovitelj konferencije je Ured pravobraniteljice za djecu RH, a izuzev Medicinskog fakulteta, Filozofskog fakulteta i Fakulteta zdravstvenih studija Sveučilišta u Rijeci, u organizaciju je uključeno još 8 inozemnih institucija.

Ukupno će biti izložene 42 prezentacije koje su prošle međunarodnu evaluaciju (4 pozvana predavanja i 38 prezentacija prijavljenih sudionika podijeljenih u 8 tematskih sekcija i 1 poster sekciju). Većina prijavljenih aktivnih sudionika je iz inozemstva, pri čemu sudionici dolaze iz 12 različitih zemalja svijeta.

Pozivamo sve zainteresirane djelatnike i studente Sveučilišta u Rijeci da nam se pridruže na konferenciji!

Rok za registraciju je 20.06.2017. Nakon isteka roka za registraciju, neće se biti moguće registrirati za skup.

Za sva pitanja vezana uz konferenciju slobodno se obratite predsjednici organizacijskog odbora Stjepki Popović na e-mail: stjepka.popovic@uniri.hr

Veselimo se susretu i druženju!

Službenoj web stranici konferencije možete pristupiti ovdje.
Pogram skupa možete preuzeti ovdje.
Informacije o različitim vrstama kotizacije, obrazac registracije i podatke za uplatu možete pronaći ovdje.